КЗО "Середня загальноосвітня школа №140" Дніпровської міської ради

   






Педагогічна преса





Наші досягнення

Ми Вами пишаємося!

 
                                           
 
Наші медалісти:

                                                                                                                                           1999-2000 н.р.                                               2000-2001 н.р

Атрошенкова Наталія                                       Фартушний Артем                                    Сторожук Роман
Кулик Ігор                                                      Вишиванов Владислав                               Антонюк Юлія
Махова Анна                                                   Божко Марина                                          Арзуманян Наріне
Гнатенко Ганна                                               Куліненко Гліб                                          Бунякіна Олена
Животаєва Віра                                               Шабанов Ігор                                            Орлик Юрій
Івашина Леся
Ікол Олена
Крикун Галина
Лихачов Олександр
Петрашевська Олена
Таран Ірина
 
 

                                                                                                                                    2002-2003 н.р                                                    2003-2004 н.р      

   

Глазунова Оксана                                            Каленнікова Валерія                                  Бєлікова Ольга
Гром Ольга                                                     Кулик Аліна                                              Бойко Марина
Калашнікова Оксана                                         Поліщук Олександр                                   Щасна Ольга
Сенкевіч Жанна                                               Мурліна Тетяна                                        Куліненко Катерина
Шугурова Ірина                                                Левченко Дмитро                                     Лях Олександр
Якименко Ольга                                                                                                             Філіпов Михайло
Іщук Павло
Кабакова Дар'я
Макаревич Ірина
Ушеніна Ілона
Логинова Марія
Смірнов Олексій
Тимошенкова Олена
 
      2005-2006 н.р                                           2006-2007 н.р.

 

Маньковська Наталія                                         Глушок Тетяна                                           Позднєєва Аліна
Мурлін Ігор                                                      Ширіханова Єлеонора                                  Моргунова Тетяна
Сторожук Ольга                                               Бабенко Юлія                                             Тимошенко Олександра
Тарнавська Вікторія                                          Ковальова Анна                                          Черевко Інна
Потримай Людмила                                          Лацинська Олена                                        Казьміна Ольга
Медведовська Владлена                                   Підберезна Анастасія                                   Кульпанова Інна
Кулебіна Олена                                               Зуб Валерія
                                                                      Рагуліна Марія
                                                                      Лях Яна
                                                                      Лутицька Марина

 

 
     2008-2009 н.р                                             2009-2010 н.р.

 

Кузьміна Анастасія                                            Куліненкова Олена                              Хвиль Наталія
Літовченко Світлана                                                                                                     Христянова Олена
Пінчук Наталія
Денисова Дар'я
Дяченко Вікторія
Махінько Ілля
Ролінський Станіслав
Усенко Ганна
 
2010-2011 н.р.                           2011-2012 н.р.                      2012-2013н.р.

 

Петруніна Аліна                    Замедянська Наталья                    Кудря Максим
Чіріков Владислав               Черненко Валерія                         Красніков Павло
Морар Дар'я                          Ковальчук Дар'я                           Гавриш Валентина
Самсоненко Анна

 

                                                               

                                                    2013 - 2014 н.р.  

 

                                                    Федорових Орина

 

                                                    2015-2016 н.р.

 

                                                    Гуделайтис Анна

   

                                               Герман Ганна

 

2017-2018 н.р

Капінус Марія

Ларикова Марія

26.02.2018 року

Районний конкурс читців до Шевченківських днів

"О, слово рідне, хто без тебе я?"

 

 

 

21.02.2018 року

 

До Міжнародного Дня рідної мови гра-квест

 

"Місто знавців мови" - ІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

Діпломи та грамоти, отримані учнями нашої школи